Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 272.Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 272.Bölüm İzle

10 Kasım 2018 Cumartesi

SİMONİKA ‘NIN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKACAK MI?

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen Hint dizisi Ah Kalbim 10 Kasım’da yayınlanan son bölümü 272.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Simonika’nın kurduğu tuzak işe yarar ve Pragya yangında mahsur kalır. Abhi onu kurtarmak ister fakat başarılı olamaz. Onları öldürmek isteyenin kim olduğunu araştıran büyükanne Simonika’dan şüphelenecek mi?

272.Bölüm

Simonika sonunda planını uygulamaya koyar ve Pragya mutfaktayken yangın çıkarmayı başarır. Abhi Pragya’nın mutfakta mahsur kaldığını görünce gidip onu kurtarmak ister. Fakat Abhi de içeride tıkılı kalır. Herkes yangının arkasında Aliya’nın olduğunu düşünürken Aliya masum olduğunu anlatır. Simonika ise çok mutludur. Purab yangına müdahale ederek onları kurtarmayı başarır. Büyükanne endişeyle onların uyanmasını bekler. Abhi ve Pragya sonunda kendilerine gelir. Onların yaşadığını gören Simonika ise öfkeden çılgına döner. Yangından sonra birilerinin Abhi’yi öldürmek istediğine emin olan büyükanne herkesle konuşup suçlunun kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Simonika’nın gerçek yüzü ortaya çıkacak mı?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/11/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE