Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 275. Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 275.Bölüm İzle

18 Kasım 2018 Pazar

PRAGYA SİMONİKA’NIN PLANLARINI BOZABİLECEK Mİ?

En sevilen Hint dizilerinden Ah Kalbim 18 Kasım’da yayınlanan son bölümü 275. bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Sangram Disha’yı kaçırır. Onun planlarını bozacağını düşünen Simonika ise buna engel olur. Pragya Simonika’dan şüphelenmeye başlar. Simonika’nın gerçek yüzü ortaya çıkacak mı?

275. Bölüm

Sangram Disha’yı kaçırmayı başarır. Planlarının suya düşeceğini düşünen Simonika Sangram’ı tehdit eder ve Disha’yı yeniden eve göndermesini söyler. Onun öfkesinden korkan Sangram Disha’yı yeniden eve götürür. Pragya ise kendisini ve Abhi’yi öldürmeye çalışan kişinin kim olduğunu bulmak için harekete geçer. İkisinin planlarını bir tek Simonika’nın bildiğini hatırlayan Pragya ondan şüphelenmeye başlar. Simonika’yı göz hapsine alan Pragya her fırsatta ona hayatına dair sorular sorar. Simonika’nın iş dosyasını arayan Pragya onun hayatına dair bilgi toplamak ister. Simonika’nın foyası nihayet ortaya çıkacak mı?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2018/11/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE