Dizi 'Ah Kalbim'

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 301. Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 301. Bölüm İzle

17 Şubat 2019 Pazar

ABHİ GERÇEKLERİ ANLATACAK MI?

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Ah Kalbim 17 Şubat Pazar günü yayınlanan son bölümü 301. bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya Purab ve Disha’nın partisine gider. Partide herkesi karşısında gören Pragya çok duygylanır. King ise Abhi’ye aralarında ne olduğunu sorar. Abhi ne yapacak?

301. Bölüm

Pragya King ile birlikte Purab ve Disha’nın yıl dönümü partisine katılır. Abhi parti için hazırlanmak için uğraşırken bir anda karşısında Pragya’yı görür. Pragya Abhi’nin hazırlanmasına yardım ederken Abhi bir anda onun ellerini tutar ve konuşmaya başlar. Ayrıldıkları için büyük pişmanlık yaşadığını söyleyen Abhi Pragya’ya duygularını açar. Fakat Tanu odaya girdiğinde Abhi her şeyin bir hayal olduğunu fark eder. Pragya partiye geldiğinde herkes çok duygulanır. King Abhi’yle baş başa kaldığında Pragya’yla arasında neler yaşandığını sorar. Abhi King’e ne cevap verecek?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik – Drama

Eklenme Tarihi: 2019/02/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE