Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 303. Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 303. Bölüm İzle

24 Şubat 2019 Pazar

ALİYA PRAGYA’YI ÖLDÜREBİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Ah Kalbim 24 Şubat Pazar günü yayınlanan son bölümü 303. bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya eş bulma oyununda Abhi’nin karşısına çıkar. Abhi Pragya’nın kendisini hala sevdiğini anlar. Aliya ise Pragya’dan kurtulmak için üzerine avize düşürür. Aliya amacına ulaşabilecek mi?

303. Bölüm

Tanu ve Aliya Pragya’yı rezil etmek için bir tuzak hazırlar. Fakat Tanu kendi kazdığı kuyuya düşer. Abhi ise King ve Pragya’nın konuşmalarından rahatsız olur. Eş bulma oyununda Abhi’yi bulamayan Tanu çok bozulur. Disha bunun üzerine oyunu King ve Pragya’nın da oynamasını ister. Pragya gözleri bağlı bir şekilde King yerine Abhi’nin yanına gider. Abhi bu sayede onun da kendisini sevdiğini anlar. Aliya Pragya’dan kurtulmak için yeni bir yol bulur. Pragya’nın dans pistine gelmesini sağlayan Aliya avizeyi onun üzerine düşürmek ister. Aliya’nın planı başarılı olacak mı?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik – Drama

Eklenme Tarihi: 2019/02/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE