Dizi 'Ah Kalbim'

Hafta İçi 01:00

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 304. Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 304. Bölüm İzle

2 Mart 2019 Cumartesi

PRAGYA HASTANEDE

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Ah Kalbim 2 Mart Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 304. bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam aliya Pragya’nın üzerine avize düşürüp yaralanmasına sebep olur. Pragya hastanede yatarken Tanu çıkagelir. Abhi Pragya’nın yaralanmasından kimlerin sorumlu olduğunu öğrenebilecek mi?

304. Bölüm

Aliya Pragya’dan kurtulmak için dans pistinin tavanındaki avizeyi onun üzerine düşürür. Avizeyi son anda fark eden Abhi Pragya’yı iter. Fakat Pragya yaralanmıştır. Abhi Pragya’yı hastaneye kaldırır. Abhi’nin Pragya için endişelenmesi King’in dikkatini çeker. Aklında soru işaretleri oluşan King daha fazla dayanamaz ve Abhi’ye Pragya’yla arasında ne geçtiğini sorar. Abhi Pragya’ya danışmadan King’e ne cevap vereceğini şaşırır. Hiçbir şey olmamış gibi Pragya’nın yanına giden Tanu ona çok iyi davranır. Abhi ve Pragya bu durumdan Tanu ile Aliya’nın sorumlu olduğunu öğrenebilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik – Drama

Eklenme Tarihi: 2019/03/01
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE