Dizi 'Ah Kalbim'

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 320. Bölüm İzle

Ah Kalbim Hint Dizisi 320. Bölüm İzle

28 Nisan 2019 Pazar

ABHİ PRAGYA’YA EVLENME TEKLİF EDİYOR

Sevilen Hint dizisi Ah Kalbim 28 Nisan Pazar günü yayınlanan son bölümü 320. bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam bayram kutlamalarına Pragya da katılır. Pragya’ya kendisini hala sevdiğini söyleyen Abhi onunla yeniden evlenmek ister. Pragya Abhi’nin teklifini kabul edecek mi?

320. Bölüm

Bayram kutlamaları sırasında kutlamaya eşleriyle birlikte katılanların hiçbir zaman ayrılmayacağını duyan Disha Abhi ve Pragya’nın yanyana düşmesi için elinden geleni yapar. Bunu gören Tanu şok olur ve Disha’ya karşı daha çok bilenir. Kiara da törenin yapıldığı yere gelir. Kiara’yı gören Tanu tüm öfkesini ondan çıkarır. Tanu yüzünden yere düşen Kiara yaralanır. Onu gören Abhi hemen yanına gider ve Kiara’ya yardım eder. Abhi ve kızının birbirine çok benzediğini düşünen Pragya çok duygulanır. Onun bu halini gören Abhi ona kendisni hala çok sevdiğini söyleyip yeniden evlenmeyi teklif eder. Pragya abhi’nin teklifini kabul edecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik – Drama

Eklenme Tarihi: 2019/04/26
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE