Dizi 'Ah Kalbim'

Ah Kalbim Kanal 7 Hint Dizisi 326. Bölüm İzle 26 Mayıs Pazar

Ah Kalbim Hint Dizisi 326. Bölüm İzle

26 Mayıs 2019 Pazar

PRAGYA KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Sevilen Hint dizisi Ah Kalbim 26 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölüm 326. bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Abhi Pragya’yla konuşmak ister fakat sürekli bir engelle karşılaşır. Tanu ise Pragya’nın yeniden eve dönmesinden korkar ve ona gözdağı vermek için bir konuşma yapar. King ile evliliğinin gerçek olmadığını düşünen Tanu’ya Pragya ne cevap verecek?

326. Bölüm

Abhi Pragya’yla konuşmak isterken karşısına King çıkar. Kiara ise Sunny ile birlikte Abhi’nin evine gider. Pragya Kiara eve gelmeyince meraklanır ve Disha’yı arar. Disha Kiara’nın Abhi’yle olduğunu söyleyince Pragya şok olur. Tanu ise Abhi’nin Kiara gerçeğini öğrenmesinden korkar. Pragya ve Abhi’nin yeniden bir araya gelmesini engellemek isteyen Tanu bir plan yapar. Abhi en sonunda Pragya’yla konuşmaya karar verir. Fakat sürekli bir engelle karşılaşır. Tanu ise Pragya’yı bir köşeye çeker ve ona Abhi’den uzak durmasını söyler. King ile evliliğinin gerçek olmadığını söyleyen Tanu’ya Pragya ne cevap verecek?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik – Drama

Eklenme Tarihi: 2019/05/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE