Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 110. Bölüm İzle 9 Haziran Salı

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 110. Bölüm İzle

9 Haziran Salı

THAPKİ EVDEN KOVULUYOR

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 9 Haziran Salı günü yayınlanan son bölüm 110. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Şankar Bihan’ı kocası olarak görmeye başlar. Thapki bunun yanlış olduğunu anlatsan da ona kabul ettiremez. En sonunda Şankar Thapki’yi evden kovar. Thapki evden ayrılacak mı?

110. bölüm

Pandey ailesi bir yarışmaya katılır. Koşi Thapki’nin yenilmesi için ellerinden geleni yapar fakat Thapki onlara rağmen kazanmayı başarır. Bihan ise yarışmada Koşi’nin yanında yer alır. Koşi Thapki’nin yarışları kazanmasına çok öfkelenir. Şankar ise Bihan’ı kocası olarak kabul eder. Thapki bunun yanlış olduğunu söylese de Şankar hep birlikte yaşayabileceklerini belirtir. Duydukları karşısında şok olan Thapki ne yapacağını şaşırır. Şankar Koşi’den aldığı destekle Thapki’yi evden kovar. Thapki evden gidecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/06/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE