Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 113. Bölüm İzle 12 Haziran Cuma

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 113. Bölüm İzle

12 Haziran Cuma

THAPKİ BİHAN’IN GÜVENİNİ KAYBEDİYOR!

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 12 Haziran Cuma günü yayınlanan son bölüm 113. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki aile üyelerinin hepsini toplar. Güzel bir haber vermek üzereyken, Şada’nın yaşadığını öğrenir. Bu haber evde bomba etkisi yaratır.

113. bölüm

Thapki, herkese mutlu bir haber vermek için çok heyecanlanır. Ama Thapki Şada’yı karşısında gördüğünde şok olur. Şada kendisinin ölü numarası yapması için Thapki’nin oyun çevirdiğini söyler. Bihan, Thapki’den gerçekleri anlatmasını ister. Thapki, Bihan’ın hayatını kurtarmak için yalan söylemek zorunda kalır. Bihan’ın güvenini kaybeden Thapki ne yapacak?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/06/11
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE