Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 114. Bölüm İzle 13 Haziran Cumartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 114. Bölüm İzle

13 Haziran Cumartesi

THAPKİ ÖLDÜ MÜ, YAŞIYOR MU?

Ekranların sevilen yabancı dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 13 Haziran Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 114. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Bihan, Thapki’nin veda mektubunu bulduğunda meraktan deliye döner. Bihan, onu bulmayı başarır ama Thapki’ye araba çarpar.

114. bölüm

Bihan, Thapki’sine kavuşmuşken yaşanan kaza her şeyi alt üst eder. Thapki, kazanın ardından kurtulamaz ve ölür. Bihan dışında Thapki’nin ölümüne kimse üzülmez. Thapki’nin ölümünün ardından iki yıl geçer. Bunun üzerine Koşi, Thapki’nin yokluğunu fırsata çevirir ve Bihan’a her istediğini yaptırır. Koşi, Bihan ile Şankar’ın nişan töreni için hazırlıkları tamamlar. Ancak nişan sırasında Thapki’ye benzeyen kızın konağa gelişi herkesi şok eder.

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/06/11
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE