Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 115. Bölüm İzle 14 Haziran Pazar

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 115. Bölüm İzle

14 Haziran Pazar

THAPKİ YAŞADIĞINI NEDEN GİZLİYOR?

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 14 Haziran Pazar günü yayınlanan son bölüm 115. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki, kılık değiştirip eve döndüğünde aile üyeleri onu tanımaz. Ama Bihan, ilk gördüğü andan itibaren eve gelen kişinin Thapki olduğunu anlar.

115. bölüm

Thapki yaşadığı halde iki yıl boyunca Bihan ve ailesinden bunu gizler. Bihan’ın nişan haberini duyunca konağa gelen Thapki, gerçekte kim olduğunu söylemez. Evdekiler Thapki’ye çok benzeyen adının Mana olduğunu söyleyen kadından huzursuz olur. Ancak Bihan, onun Thapki, olduğundan emindir. Thapki ise Şada ve Koşi ile uğraşır. Şada ve Koşi ikilisi bu kez zor duruma düşer. Thapki yaşadığını neden gizliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/06/13
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE