Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 118. Bölüm İzle 17 Haziran Çarşamba

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 118. Bölüm İzle

17 Haziran Çarşamba

BİHAN VANİ’YE BİR TÜRLÜ İNANMAZ!

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 17 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 118. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki konakta herkese sözünü dinletir. Bihan ise bir türlü Vani’nin Thapki olmadığına inanmaz ve onu testlerden geçirir.

118. bölüm

Vani olarak eve dönen Thapki, her geçen gün evdeki hâkimiyeti eline geçirir. Koşi’den geçmişin intikamını adım adım alır. Vani’nin verdiği kararlara tepki vermek istese de Koşi, sesini çıkaramaz. Öte yandan Vani evde genç kızları toplar ve eski günlerdeki gibi tören düzenler. Vani kız çocukları ile çok güzel eğlenir. Kızlar Bihan’ın da onlara katılmasını ister. Vani ile oyun oynarken yakınlaşan Bihan, gene Thapki’yi hatırlar. Bihan, Vani’nin gerçek kimliğini itiraf etmesi için planlar yapar.

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/06/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE