Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 120. Bölüm İzle 19 Haziran Cuma

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 120. Bölüm İzle

19 Haziran Cuma

VANİ, BİHAN VE AİLESİNİ EVİNDEN EDER

Kanal 7’nin günlük Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 19 Haziran Cuma günü yayınlanan son bölüm 120. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Vani’nin yeni hamlesi tüm ev halkını karşına almasına neden olur. Bihan ve ailesinin yaşadığı evi aldığını söyleyen Vani, bir saat içinde evi boşaltmalarını ister.

120. bölüm

Vani, Bihan ve ailesinin gözünün yaşına bakmaz ve evi onların elinden alır. Koşi, evin gitmesine çok sinirlenir. Şirkete de zarar gelmesinden endişelenen Koşi, Bihan’a kızar. Bihan ise Vani gibi kötü birini Thapki’ye benzettiği için pişman olur. Şada ise evin kendi üstüne olduğunu söylemek ister ama Vani, onu alt etmeyi başarır. Diğer yandan Thapki, Vani olarak yaptığı kötülüklerden dolayı vicdan azabı yaşasa da bebeğinin acısı daha ağır basar.

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/06/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE