Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 14. Bölüm İzle 2 Mart Pazartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 14. Bölüm İzle

2 Mart 2020 Pazartesi

DHRUV THAPKİ NİŞAN HAZIRLIĞINDA

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 2 Mart Pazartesi günü yayınlanan 14. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki Dhruv’la evlenmeyi kabul eder. Onun kekeme olduğunu bilmeyen Vasundhara ise hazırlıklara başlar. Vasundhara Thapki’nin özel durumunu öğrenecek mi?

14. bölüm

Dhruv uzun uğraşlar sonucu Thapki’yi evliliğe razı eder. Dhruv’un kardeşi Bihan ise ağabeyinin kekeme bir kızla evlenmek istemesini ve annesinin buna izin vermesini anlayamaz. Thapki’nin kekemeliğini bilmeyen Vasundhara ise kulağına kaçan böcek yüzünden hiçbir şey duyamaz. Ailenin diğer gelinleri onun bu halinden faydalanmak ister ve Thapki’nin kekemeliğini düğüne kadar gizlemeye çalışır. Dhruv ve Thapki’nin aileleri nişan için hazırlıklara başlar. Vasundhara Thapki’nin kekemeliğini öğrenecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

***

AŞKIN VE MASUMİYETİN ÖYKÜSÜ AŞK BİR RÜYA İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicileriyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziyle evlere konuk oluyor. Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya’ adıyla Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/02/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE