Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 150. Bölüm İzle 20 Temmuz Pazartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 150. Bölüm İzle

20 Temmuz Pazartesi

THAPKİ PANDEY AİLESİNİN YANINA MI DÖNÜYOR?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 20 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 150. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki’nin yeniden ortaya çıkması Şankar’ı çok endişelendirir. Balu ise Thapki’nin yeniden eve dönmesi gerektiğini düşünür. Thapki yeniden eve dönecek mi?

150. bölüm

Bani Tina ve Bihan’ı gizlice eve alır. Thapki kızının bir şeyler gizlediğinden kuşkulanır fakat Bani durumu idare etmeyi başarır. Batki Thapki’nin kendisinden neden kaçtığını anlayamaz fakat Çutki Şada’nın onu tehdit ettiğini düşünür. Bani, Tina ve Bihan’la çok keyifli anlar yaşar. Şada ve Şankar ise Bihan ile Tina’nın orada olduğunu düşünerek Thapki’nin evine gelir. Bir anda onları karşısında gören Thapki çok öfkelenir. Balu ise Thapki’nin yeniden eve dönmesinin Bihan için daha iyi olacağını düşünür. Thapki yeniden Pandey ailesinin yanına dönecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/07/17
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE