Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 17. Bölüm İzle 5 Mart Perşembe

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 17. Bölüm İzle

5 Mart 2020 Perşembe

SAKŞİ THAPKİ’Yİ KÖŞEYE SIKIŞTIRIYOR

Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 5 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölüm 17. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki ve Dhruv için bir parti düzenlenir. Bu partiye gelen Sakşi onların yakınlığını görünce çok kıskanır. Onu kimsenin olmadığı bir yere götüren Sakşi Thapki’ye ne yapacak.

17. Bölüm Özeti

Vasu yeni ilaçlarla birlikte yeniden duymaya başlar. Sakşi ise onun Thapki’nin kekeme olduğunu bilmediğini anlar ve ona bu gerçeği söylemek için elinden geleni yapar fakat başarısız olur. Dhruv kendileri için düzenlenen partide Thapki’yi arkadaşlarıyla tanıştırır. Sakşi, Dhruv ve Thapki’nin yakınlığını görünce çok kıskanıp onun canını yakmak ister. Thapki’yi kimsenin olmadığı bir yere götüren Sakşi onu hırpalamaya çalışır. Sakşi Thapki’ye zarar verebilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

***

AŞKIN VE MASUMİYETİN ÖYKÜSÜ AŞK BİR RÜYA İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicileriyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziyle evlere konuk oluyor. Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya’ adıyla Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/04
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE