Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 2. Bölüm İzle 19 Şubat Çarşamba

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 2. Bölüm İzle

19 Şubat 2020 Çarşamba

DİWAKAR DÜĞÜNDEN VAZGEÇİYOR

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 19 Şubat Çarşamba tarihli 2. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki ve Diwakar’ın düğün töreni için hazırlıklar başlar. Thapki düğün ritüellerini tamamlar. Fakat Diwakar son anda evlenmekten vazgeçer. Thapki’nin ailesi Diwakar’ı bu kararından döndürebilecek mi?

2. Bölüm

Thapki Diwakar’ın arkadaşlarıyla tanışır. Diwakar, Thapki’nin kekemeliği yüzünden arkadaşlarına mahcup olur. Thapki ise Diwakar’la evleneceği için çok heyecanlıdır. Düğün günü geldiğinde Thapki’nin evinde büyük bir telaş yaşanır. Diwakar ise Thapki’yi sürekli tersler. Düğün ritüelleri tamamlanırken Diwakar bir anda Thapki ile evlenmek istemediğini söyler. Ailesi Thapki’ye hakaret eden Diwakar’ı vazgeçirmeye çalışır. Diwakar Thapki’yle evlenmeye razı olacak mı?

Dizinin genel hikayesi:
Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khann,a Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/02/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE