Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 21. Bölüm İzle 9 Mart Pazartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 21. Bölüm İzle

9 Mart 2020 Pazartesi

THAPKİ NE YAPACAĞINI ŞAŞIRIYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 9 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 21. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Bihan düğünü engellemek için bir oyun oynar. Thapki bu oyunu fark ettiğinde ona hesap sorar. Thapki aldığı cevap karşısında ne yapacak?

21. bölüm

Bihan Thapki’ye karşı annesinin yanında yer almayı seçer. Düğün töreninde herkes heyecanla törenin tamamlanmasını bekler. Thapki Bihan’ın oynadığı oyunları fark eder ve onunla yüzleşir. Babasını tehdit edenin Bihan olduğunu anlayan Thapki neden Dhruv’la evlenmesini istemediğini sorar. Bihan Thapki’ye kekeme olduğu için düğünü engellemeye çalıştığını söyler. Onun bu sözlerini duyan Dhruv ve Thapki şok olur. Çok kırılan Thapki ne tepki verecek?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

***

AŞKIN VE MASUMİYETİN ÖYKÜSÜ AŞK BİR RÜYA İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicileriyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziyle evlere konuk oluyor. Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya’ adıyla Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE