Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 23. Bölüm İzle 11 Mart Çarşamba

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 23. Bölüm İzle

11 Mart 2020 Çarşamba

BÜYÜK SIR AÇIĞA ÇIKACAK MI?

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 11 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 23. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Dhruv Thapki’nin Bihan’la evlendiğini öğirenince yıkılır. Bihan ise üvey annesinin kendisine yalan söylediğini anlayınca Dhruv’a karşı mahcup olur. Dhruv ve Bihan arasındaki sır açığa çıkacak mı?

23. bölüm

Dhruv Bihan’ın karşısına çıkıp yaptıkları için hesap sorar. Bihan Dhruv’un Thapki’ye gerçekten aşık olduğunu duyunca Vasu’nun yalan söylediğini anlar. Aşık olduğu kadının başkasıyla evli olduğunu öğrenen Dhruv yıkılır. Yaşananlardan habersiz olan Thapki Dhruv’a duygularını açar. Çutki ise düğün fotoğraflarına bakar ve damat başlığını aslında Bihan’ın olduğunu görür ve bunu herkese söylemek ister. Dhruv ve Bihan’ın sırrı açığa çıkacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/10
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE