Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 26. Bölüm İzle 14 Mart Cumartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 26. Bölüm İzle

14 Mart 2020 Cumartesi

ÇUTKİ THAPKİ’YE TUZAK KURUYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 14 Mart Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 26. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki yeni evinde yaşamaya alışmaya çalışır. Çutki ise onu zor duruma düşürmek için elinden geleni yapar. Çutki’nin Thapki için hazırladığı plan işe yarayacak mı?

26. Bölüm

Thapki ve Bihan için büyük bir davet verilir. Dhruv sevdiği kızın Bihan’la dans ettiğini görünce gözyaşlarına boğulur. Thapki de Dhruv’la geçirdiği romantik anları düşünüp kahrolur. Thapki’nin yeni evindeki tek destekçisi kayınbabası olur. Ondan güç alan Thapki daha güçlü olmaya karar verir. Thapki ve Bihan sürekli tartışır. Evin diğer gelinleri de onların tartışmalarından büyük keyif alır. Çutki Thapki’nin kekemeliğini düzeltmek için sahte bir doktor anlaşır ve doktorun söylediklerini onun üzerinde uygulamaya kalkar. Çutki’nin oyunu ortaya çıkacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Sevilen Hint dizilerini izleyicileriyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziyle evlere konuk oluyor. Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya’ adıyla Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/13
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE