Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 28. Bölüm İzle 16 Mart Pazartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 28. Bölüm İzle

16 Mart 2020 Pazartesi

BİHAN THAPKİ’Yİ KORUMAYA ÇALIŞIYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 16 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 28. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Çutki Thapki ve Bihan’ın yakınlaşmasını sağlamaya çalışır. bihan ise zor durumdaki Thapki’yi korumak ister. Thapki Bihan’ın hareketlerinden etkilenecek mi?

28. bölüm

Çutki Thapki’yi Bihan’la yakınlaştırmak için birkaç adamla anlaşır. Bihan pazar yerinde sözlü saldırıya uğrayan Thapki’yi korumak için harekete geçer. Thapki ise yardımına ihtiyacı olmadığını söyleyerek onu geri gönderir. Fakat Thapki bambaşka insanlar tarafından rahatsız edilir. Karısının zor durumda olduğunu gören Bihan her şeye rağmen onu korumaya çalışır. Thapki Bihan’ın yaptıklarından etkilenecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Sevilen Hint dizilerini izleyicileriyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziyle evlere konuk oluyor. Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya’ adıyla Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/16
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE