Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 30. Bölüm İzle 18 Mart Çarşamba

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 30. Bölüm İzle

18 Mart 2020 Çarşamba

BİHAN’IN ZOR KARARI

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 18 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 30. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Bihan Dhruv ve Thapki’yi birleştirme kararı alır. Onları bir araya getirmek isteyen Bihan’ın planları işe yarayacak mı?

30. Bölüm

Thapki’nin hayatı tehlikeye girer fakat Bihan zamanında yetişerek onu kurtarır. Thapki kendine geldiğinde Bihan’a teşekkür eder. Kaza sayesinde Dhruv’un Thapki’yi ne kadar sevdiğini anlayan Bihan annesinden gizli onları birleştirmeye karar verir. Bihan Thapki ve Dhruv’u yan yana getirmek için bir plan hazırlar. İki ailenin de yer alacağı bir basketbol müsabakası düzenleyen Bihan, Dhruv ve Thapki’nin kaptan olmasını sağlar. Bihan’ın hazırladığı bu plan işe yarayacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Sevilen Hint dizilerini izleyicileriyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziyle evlere konuk oluyor. Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya’ adıyla Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE