Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 32. Bölüm İzle 20 Mart Cuma

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 32. Bölüm İzle

20 Mart 2020 Cuma

THAPKİ VE DHRUV’U BEKLEYEN ŞOK

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 20 Mart Cuma günü yayınlanan son bölüm 32. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki Dhruv’un hayatının tehlikede olduğunu öğrenir ve onu kurtarmak için harekete geçer. Thapki ve Dhruv’u ise büyük bir şok bekler.

32. bölüm

Dhruv işe giderken telefonunu evde unutur. Çalan telefonu açan Thapki Dhruv’un hayatının tehlikede olduğunu öğrenir ve büyük bir şok yaşar. Dhruv’u kurtarmak isteyen Thapki arkadaşlarını ve polisi arayıp haber verir. Thapki polislerle birlikte gidip Dhruv’u kurtarır. Polis çevrede bir ceset bulduklarını belirterek cesedi yanlarına getirir. Cesedin yanında bulunan eşyaların Bihan’a ait olduğunu gören Thapki ve Dhruv gözyaşlarına boğulur. Bihan öldü mü?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/19
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE