Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 33. Bölüm İzle 22 Mart Pazar

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 33. Bölüm İzle

22 Mart 2020 Pazar

BİHAN TUTUKLANIYOR

Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 22 Mart Pazar günü yayınlanan son bölüm 33. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam evde bayram için tören yapılır. Tören sırasında eve gelen polisler Bihan’ı tutuklar. Bu tutuklama olayının perde arkasında ne var?

33. bölüm

Herkes Bihan’ın öldüğünü düşünürken o bir anda ortaya çıkar. Vasu Bihan ile Thapki’nin yakınlaşması için yaklaşan bayramı fırsat bilir. Bayramda tüm adetleri onların birlikte yapmasını planlayan Vasu gelinlerinden de yardım alır. Tören sırasında Bihan Thapki’ye tatlı yedirmek ister fakat Thapki bunu kabul etmez. Eve gelen polisler herkesi çok şaşırtır. Polisler Thapki ve Bihan’ın zoraki bir evlilik yaptığını söyleyerek Bihan’ı hapse atacaklarını belirtir. Thapki de gerçekleri olduğu gibi polise anlatınca polis Bihan’ı tutuklar. Bu tutuklama olayının perde arkasında ne var?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE