Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 35. Bölüm İzle 24 Mart Salı

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 35. Bölüm İzle

24 Mart 2020 Salı

VASU’YU BEKLEYEN TEHLİKE

Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 24 Mart Salı günü yayınlanan son bölüm 35. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Vasu Thapki’nin gerçekleri öğrenmesini engellemeye çalışır. Fakat Çatki’nin sürprizi Vasu’nun planlarını bozar. Vasu gerçek yüzünü gizlemeyi başaracak mı?

35. bölüm

Oyunlarının ortaya çıkacağını anlayan Vasu Thapki’nin fotoğrafı görmesini önlemek için bir plan yapar. Thapki kuryenin getirdiği fotoğrafı almak için kapıya gittiğinde Çatki ve Çutki onun gözüne toz boya kaçmasını sağlar. Thapki yüzünü yıkamaya giderken fotoğrafı alan Vasu, kurtulduğunu düşünür. Fakat fotoğraf stüdyosunda bir karışıklık yaşanır ve Çatki’nin sürpriz için hazırlattığı aile fotoğrafı Thapki’ye gönderilir. Çatki ise ailesine sürpriz yapmak istediğini söyleyip herkesi bir araya toplar. Çatki’nin elindeki büyük çerçeve, Vasu’nun gerçek yüzünü ortaya çıkaracak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/23
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE