Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 36. Bölüm İzle 25 Mart Çarşamba

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 36. Bölüm İzle

25 Mart 2020 Çarşamba

DHRUV BAŞKASIYLA MI EVLENECEK?

Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 25 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 36. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki Bihan’a yardım eden kişinin Pan olduğunu duyunca bunun arkasında başka bir olay olduğunu düşünür. Dhruv ise Thapki’nin aşkına rağmen başkasıyla evlenme fikriyle yüzleşir. Dhruv kendisine görücü gelen kişiyle evlenmeyi kabul edecek mi?

36. Bölüm

Vasu gerçek fotoğrafın Çatki’nin hazırladığı sürprizle karıştığını anlayınca durumu Bihan’a bildirir. Bihan herkesten gizli bir şekilde fotoğrafı alır ve yakar. Bunu gören Thapki fotoğrafı neden yaktığını sorduğunda ise Bihan öğrenmek istediği kişinin Pan olduğunu söyler. Thapki ona inanmasa da ispat edeceği bir delili kalmadığı için susmak zorunda kalır. Öte yandan Dhruv ise kendisine görücü geldiğini öğrenince şok olur. Dhruv Thapki’nin aşkını kalbine gömüp başkasıyla evlenmeyi kabul edecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE