Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 37. Bölüm İzle 26 Mart Perşembe

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 37. Bölüm İzle

26 Mart 2020 Perşembe

THAPKİ VE DHRUV VASU’NUN TUZAĞINA DÜŞÜYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 26 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölüm 37. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Dhruv Vasu’nun sözlerinden sonra Thapki ve Bihan’ın arasına girmemek için evlenmeye karar verir. Thapki ise Dhruv’un kendisinden vazgeçtiğini düşünerek kahrolur. Thapki ve Dhruv kendilerine oynanan oyunu anlayacak mı?

37. Bölüm

Vasu Dhruv’a gelen görücüyü fırsat bilir ve Thapki’yle Dhruv’un sonsuza kadar ayrılması için harekete geçer. Dhruv, annesiyle konuştuktan sonra Thapki’yle karşılaşır. Thapki’nin kendisine evlenmemesi için bir şey söylemesini isteyen Dhruv, ondan tepki alamayınca Şarada ile evlenmeyi kabul etmeye karar verir. Vasu ise Thapki’ye Dhruv’un bunu Bihan için yaptığını söyler. Bu sözleri duyan Thapki ise büyük bir acı yaşar. Thapki ve Dhruv, Vasu’nun oynadığı oyunun farkına varabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/03/25
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE