Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 48. Bölüm İzle 6 Nisan Pazartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 48. Bölüm İzle

6 Nisan Pazartesi

VASU THAPKİ’YE ENGEL OLABİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 6 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 48. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam gelinler arasında bir yarışma düzenlenir. Thapki’nin birinci olmasını kaldıramayan Vasu yarışmanın içeriğini değiştirir. Thapki’nin kazanamayacağını düşünen Vasu mağlubiyet mi yaşayacak?

48. bölüm

Vasu gelinler arası bir yarış düzenler. Bu yarışta ilk olarak tarla sürme etabı başlar. Thapki kendi imkanlarıyla bu yarışı kazanınca Şada ve Vasu çok bozulur. Yarışmanın ikinci etabı olan dikiş dikme başlamadan önce Thapki büyükannenin hayır duasını alır. Şada’yı yüceltmek isterken planları bozulan Vasu ise Thapki’nin yeni bir yarış kazanmasını engellemek için elinden geleni yapar. Malzeme odasında yangın çıkaran Vasu yarışmayı şarkı yarışmasına çevirir. Thapki’nin kekemeliğinden dolayı şarkı söyleyemeyeceğini düşünen Vasu’nun bu planı işe yarayacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/04/04
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE