Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 52. Bölüm İzle 11 Nisan Cumartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 52. Bölüm İzle

11 Nisan Cumartesi

VASU THAPKİ’Yİ KÜÇÜK DÜŞÜREBİLECEK Mİ?

Sevilen yabancı dizi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 11 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 52. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Vasu Thapki’yi küçük düşürmek için ona bir görev verir ve onun yaptığı yemekleri gizlice bozar. Thapki Bihan’ın cesaretlendirmesiyle her şeyi yeniden yapabilecek mi?

52. bölüm

Vasu Şada’ya Thapki’den kurtulmak için tehlikeli yolları seçmemesini söyler. Vasu Thapki’yi büyükannenin gözünden düşürmek için bir plan yapar. Bihan ise Thapki’ye zarar vermemesi için sürekli Şada’nın peşinde dolaşır. Vasu Thapki’nin turşu ve ekmek yapmasını ister. Thapki’nin istediklerini yaptığını gören Vasu gizlice onun yaptıklarını bozar. Tüm emeklerinin boşa gittiğini gören Thapki umutsuzluğa düşer. Bihan ise onu cesaretlendirip yeniden işinin başına geçmesini sağlar. Thapki Vasu’nun bozduğu yiyecekleri yeniden yapabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/04/10
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE