Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 57. Bölüm İzle 16 Nisan Perşembe

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 57. Bölüm İzle

16 Nisan Perşembe

THAPKİ VE BİHAN EVDEN AYRILIYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 16 Nisan Perşembe günü yayınlanan son bölüm 57. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki ve Bihan evden ayrılıp evin bahçesindeki ahıra yerleşir. Bihan Thapki’nin ailesiyle tekrar konuşması için çabalar. Bihan’ın planları işe yarayacak mı?

57. bölüm

Thapki ve Bihan olanlardan sonra evi terk edip ahırda yaşamaya başlar. Thapki’yi mutlu etmek isteyen Bihan elinden geleni yapar. Vasu onların ahırda olduğunu görünce çok öfkelenir ve oradan da kovmak ister. Fakat Balu ahırda kalmalarının bir sakıncası olmadığını söyleyerek onları durdurur. Bihan Thapki’nin evdekilerle konuşup sorunları çözmesi için plan yapar fakat hazırladığı planlar ters teper. Thapki Bihan’a kendisini rahat bırakmasını ve aileyle konuşmayacağını söyler. Bihan Thaki’nin sözünü dinleyecek mi?

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 13 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 54. bölümüyle izle7.com’da. Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/04/15
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE