Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 69. Bölüm İzle 28 Nisan Salı

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 69. Bölüm İzle

28 Nisan Salı

THAPKİ BOŞANMAKTAN VAZGEÇİYOR

Ekranların sevilen yabancı dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 28 Nisan Salı günü yayınlanan son bölüm 69. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki boşanmaktan vazgeçer ve tekrar eve döner. Düğün günü kendisine tuzak kuran kişinin kim olduğunu öğrenmek isteyen Thapki başarılı olabilecek mi?

69. bölüm

Thapki son anda Bihan’dan boşanmaktan vazgeçer. Bihan Thapki’nin bu kararıyla çok mutlu olurken Şada büyük bir şok yaşar. Vasu Thapki’nin artık kendileri için bir tehdit olmadığını söyleyerek Şada’yı rahatlatmaya çalışır. Bihan ise Thapki’yle olan evliliğinin gerçek bir evlilik olacağını düşünerek sevinir. Thapki Bihan’la evlendiği gece ona tuzak kuran kişinin kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Onun bu çabasını anlayan Vasu hemen harekete geçer ve önlem almak ister. Thapki Vasu’nun sakladığı sırrı öğrenebilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/04/28
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE