Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 21:00

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 70. Bölüm İzle 29 Nisan Çarşamba

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 70. Bölüm İzle

29 Nisan Çarşamba

THAPKİ BİHAN’A NE CEVAP VERECEK?

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 29 Nisan Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 70. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki Vasu hakkındaki gerçekleri öğrenir ve onunla yüzleşir. Bihan ise Thapki’ye duygularını açmak ister. Thapki ve Bihan arasında neler olacak?

70. bölüm

Thapki sonunda kendisine oyun oynayan kişinin Vasu olduğunu öğrenir ve ona bir oyun oynar. Vasu tüm oyunlarının ortaya çıkmasınan çok öfkelenir ve ona meydan okur. Bihan ise Thapki’ye evlenme teklifi etmek için hazırlıklara başlar. Thapki’yle çıktıkları yolda artık mutlu olmak istediğini söyleyen Bihan tüm duygularını açık yüreklilikle döker. Thapki Bihan’ın teklifine ne cevap verecek?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/04/28
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE