Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 72. Bölüm İzle 1 Mayıs Cuma

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 72. Bölüm İzle

1 Mayıs Cuma

ŞADA THAPKİ’Yİ ÖLDÜRECEK Mİ?

Sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 1 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölüm 72. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Vasu Thapki’nin gerçekte iyi biri olduğunu anlayıp ondan özür diler. Vasu’nun desteğini kaybeden Şada çok öfkelenir. Thapki’den kurtulmak isteyen Şada’nın planı işe yarayacak mı?

72. bölüm

Şada’nın dolduruşuna gelen Bihan Thapki’ye çok öfkelenir ve duygularını açıklamaktan vazgeçer. Bir anda ortaya çıkan bu öfkenin neden kaynaklandığını anlamayan Thapki çok şaşırır. Öte yandan Vasu gelinleri arasındaki yarışa devam eder. Her ikisinin de sabrını ve fedakarlığını ölçen Vasu Thapki’nin aslında temiz bir kalbi olduğunu anlayıp ondan özür diler. Vasu’nun desteğini kaybeden Şada Thapki’yi öldürmek ister. Thapki’ye bir mızrağın saplanması için düzenek hazırlayan Şada amacına ulaşacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/05/01
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE