Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 80. Bölüm İzle 9 Mayıs Cumartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 80. Bölüm İzle

9 Mayıs Cumartesi

THAPKİ’NİN HAYATI TEHLİKEDE

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 9 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 80. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki Balu’yu kurtaracak panzehiri sonunda bulur. Dhruv Bihan’ın masum olduğunu anlar ve Thapki için endişelenmeye başlar. Dhruv Thapki’yi kurtarabilecek mi?

80. bölüm

Balu’yu yaralayan adam Thapki’nin bıçaklama görüntülerini bulduğunu öğrenince onu arayıp CD’leri kendilerine vermesini ister. Aksi takdirde Balu’yu iyileştirecek panzehiri vermeyeceğini söyleyen saldırgan, Thapki’yi korkutmayı başarır. Thapki adamlarla buluştuğunda panzehiri almayı başarır. Dhruv ise Bihan’ın masum olduğunu kanıtlayan CD’yi tesadüfen izler ve gerçekleri anlar. Thapki bir yolunu bulur ve panzehiri Çutki’ye verir. Eve koşan Çutki Dhruv’a durumu anlatır ve ilacın Balu’ya enjekte edilmesini sağlar. Thapki’nin tehlikede olduğunu öğrenen Dhruv onu kurtarabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/05/08
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE