Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 83. Bölüm İzle 12 Mayıs Salı

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 83. Bölüm İzle

12 Mayıs Salı

THAPKİ’NİN ZOR ZAMANLARI

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 12 Mayıs Salı günü yayınlanan son bölüm 83. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Bihan Vasu’nun oyununa dahil olur. Thapki’nin duygularını açmasını isteyen Bihan başarılı olacak mı?

83. bölüm

Thapki Bihan’a annesinin onu Şina’yla nişanlandıracağını söylemek ister. Batki ve Çutki ise buna engel olmak için ellerinden geleni yapar. Eve kuyumcu çağıran Vasu Bihan’ı göndermek için ona bir alışveriş listesi verir. Şada ise Bihan’ın kuyumcuyu görmesi için onu arar ve acilen eve geri gelmesini söyler. Bihan eve döndüğünde olan biteni görür ve Thapki’yi kıskandırmak için nişan yüzüğü seçmek istediğini söyler. Thapki gözyaşlarını gizlemek için onun yanından ayrıldığında herkes Bihan’a yüklenir. Bihan oyunlardan haberi olduğunu ve işe yaramadığını söyler. Ailesiyle anlaşma yapan Bihan Thapki’nin duygularını açıklamasını sağlayabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/05/11
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE