Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 84. Bölüm İzle 13 Mayıs Çarşamba

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 84. Bölüm İzle

13 Mayıs Çarşamba

THAPKİ DUYGULARINI AÇIYOR

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 13 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 84. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Bihan’ın Şina’yla nişanlanmasına dayanamayan Thapki sonunda duygularını itiraf eder. Sonunda istediği cevaba ulaşan Bihan Thapki’ye her şeyin bir oyun olduğunu anlatır. Bihan ve Thapki sonunda mutlu olacak mı?

84. bölüm

Bihan bir kandil alır ve Thapki’ye kandildeki ateş sönene kadar duygularını açmazsa Şina’yla nişanlanacağını söyler. Nişan töreninde Bihan ve Şina’yı yan yana görünce soluğu Balu’nun yanında alır. Balu’dan yardım isteyen Thapki onun anlattıklarıyla kalbinin sesini dinlemeye karar verir ve Bihan’ın yaktığı kandili de alıp onun yanına gider. Bihan’ı Şina’yla görmeye dayanamadığını söyleyen Thapki sonunda aşkını ilan eder. Duydukları karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Bihan her şeyin bir oyun olduğunu itiraf eder. Bihan ve Thapki sonunda mutluluğu yakalayabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/05/12
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE