Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 87. Bölüm İzle 16 Mayıs Cumartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 87. Bölüm İzle

16 Mayıs Cumartesi

ŞADA’DAN TEHLİKELİ OYUN

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 16 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 87. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Bihan ve Thapki annelerini eve geri getirmek için bir plan yapar. Bihan’a kızan Şada ise Thapki’ye zarar verip onun canını yakmak ister. Thapki Şada’nın tuzağına düşecek mi?

87. bölüm

Thapki ve Bihan Vasu’nun yeniden eve dönmesi için bir plan yapar. Vasu ve Balu’nun tanıştığı hayvanat bahçesine bilet alan Bihan, Şada’dan annesini de oraya getirmesini ister. Anne ve babasının ilk tanıştıkları anı yeniden yaşamasını isteyen Bihan Thapki’nin yardımıyla aynı ortamı oluşturur. Bihan’ın tehditlerine karşılık vermek isteyen Şada Thapki için bir tuzak hazırlar. Hayvanat bahçesindeki gorili serbest bırakan Şadda amacına ulaşabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/05/15
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE