Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 89. Bölüm İzle 18 Mayıs Pazartesi

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 89. Bölüm İzle

18 Mayıs Pazartesi

DHRUV NE PLANLIYOR?

Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 18 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 89. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Bihan ve Thapki için yeniden düğün yapılma kararı alınır. Dhruv düğün planlamasını üstlenince herkes çok şaşırır. Dhruv’un aklından geçen ne?

89. bölüm

Şada’nın Thapki’ye kurduğu tuzaklar ve aslında hamile olmadığı ortaya çıkınca Vasu onu evden kovar. Fakat Dhruv, annesine itiraz edip onu evden kovamayacağını söyler. Balu, Bihan ile Thapki’nin evliliğinin sık sık sorgulanmasından rahatsız olduğunu belirtir ve onlara yeniden görkemli bir düğün yapacağını söyler. Ailenin gelinleri kız tarafında yer almak ister. Vasu düğün hazırlıklarını kimin yapacağını düşünürken Dhruv bu görevi üstlenir. Dhruv’un Thapki ve Bihan için hazırladığı tören herkesin beğenisini kazanır. Davranışlarıyla herkesi şaşırtan Dhruv’un aklından ne geçiyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/05/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE