Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 91. Bölüm İzle 21 Mayıs Perşembe

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 91. Bölüm İzle

21 Mayıs Perşembe

DHRUV THAPKİ’Yİ KAÇIRIYOR

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 21 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölüm 91. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Dhruv Bihan’ı bahane ederek Thapki’yi kaçırır. Dhruv’un niyetini anlayan Thapki Bihan’a ulaşmaya çalışır. Bihan Thapki’yi bulabilecek mi?

91. bölüm

Dhruv, Thapki’ye Bihan’ın tehlikede olduğunu söyleyerek onu kaçırmayı planlar. Arabaya binen Thapki aynadan Bihan’ın eve girdiğini görür ve Dhruv’a söyler. Fakat Dhruv ona aldırmaz ve arabayı hareket ettirir. Thapki’yi bir depoya getiren Dhruv, ona artık kendisinin izni olmadan hiçbir yere gidemeyeceğini söyler. Dhruv’un niyetini öğrenen Thapki bir anda yere yığılır. Bihan ise her yerde Thapki’yi arar. Thapki’nin Dhruv’la evden çıktığını öğrenen Bihan’ın içi rahatlar. Thapki Dhruv’un kırdığı telefonu tamir etmeyi başarır ve Bihan’ı arar. Thapki Dhruv gelmeden Bihan’a ulaşabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/05/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE