Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 96. Bölüm İzle 26 Mayıs Salı

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 96. Bölüm İzle

26 Mayıs Salı

BİHAN’IN THAPKİ’DEN ŞÜPHELENMEYE BAŞLIYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 26 Mayıs Salı günü yayınlanan son bölüm 96. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Dhruv Bihan’ın Thapki’ye olan güvenini sarsmak için elinden geleni yapar. Bihan Thapki’ye olan inancını yitirecek mi?

96. bölüm

Bihan Thapki ve Dhruv arasında yaşanan bir gerilim olduğunu hisseder. Geçmişteki bağları yüzünden onları kıskanmaya başlayan Bihan Thapki’nin duygularından şüphelenmeye başlar. Dhruv ise Bihan’ın şüphesini güçlendirmek için elinden geleni yapar. Dhruv Thapki’ye yeni bir tuzak kurar. Thapki’yi gecenin bir vakti arabasına çağıran Dhruv, bunu görmesi için Bihan’a mesaj atar. Dhruv Bihan’ın yanına gelerek Thapki’nin evlenmekten korktuğunu söyler. Bihan’ın Thapki’nin aşkına olan inancı sarsılacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/05/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE