Dizi 'Aşk Bir Rüya'

Her Gün 12:30

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 98. Bölüm İzle 28 Mayıs Perşembe

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 98. Bölüm İzle

28 Mayıs Perşembe

ŞADA THAPKİ’Yİ ÖLDÜRMEYE KALKIYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 28 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölüm 98. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Dhruv Thapki’yle evlenmek için Şada’ya boşanma sözleşmesi imzalatmaya kalkar. Thapki’ye tuzak kuran Şada başarılı olacak mı?

98. bölüm

Bihan Thapki’nin Dhruv’u sevdiğini düşünür ve ondan ayrılacağını söyler. İki gün içerisinde gerçekleri ailesine anlatacağını söyleyen Bihan Thapki’ye öfkesini kusar. .ne olduğunu anlayamayan Thapki gözyaşlarına boğulur. Evde ise Thapki ve Bihan’ın düğünü için hazırlıklar devam eder. Dhruv Thapki’yle evlenebilmek için Şada’ya boşanma dilekçesini imzalatmak ister. Çok öfkelenen Şada sözleşmeyi yırtar ve Thapki’yi öldürmeye karar verir. Thapki’den kurtulmak isteyen Şada ona nasıl bir tuzak kuracak?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Eklenme Tarihi: 2020/05/27
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE