Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 10. Bölüm İzle 10 Şubat 2022

Aşk Yakar Dizisi 10. Bölüm İzle

10 Şubat 2022 Perşembe

MEHEK SHAURYA’YA TOKAT ATIYOR
Aşk Yakar’da bu akşam Mehek gazetede çıkan haber yüzünden çok öfkelenir ve Shaurya’ya tokat atar. Tüm itibarı zedelenen Shaurya Mehek ile basının karşısına çıkmak ister. Mehek Shaurya’nın isteğini kabul edecek mi?

10. Bölüm

Mehek Shaurya yüzünden havuza düşer ve yüzme bilmediği için çırpınmaya başlar. Shaurya son anda havuza atlayarak onu kurtarır. Fakat gazeteciler ikilinin fotoğraflarını çekip çirkin bir haber yapar. Bu haberin gören Mehek Shaurya’ya bir tokat atar ve yarışmayı terk eder. Mehek eve döndüğünde büyükbabası hariç herkes onu affeder. Shaurya’nın annesi Karuna ise yaşananlardan dolayı Shaurya’yı suçlar. Karuna Mehek ve ailesinden özür dilemeye gider. Mehek onun sözlerini duyunca çok şaşırır. Shaurya’nın Mehek’le birlikte basının karşısına çıkmak istediğini söyleyen Karuna, Mehek’i ikna edebilecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Yakar 1 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 2. bölümüyle izle7.com’da, Aşk Yakar dizisi 2. bölümünü full bölümü izle7.com’da izleyebilirsiniz. Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren Zindagi ki Mehek, ‘Aşk Yakar’ adıyla Kanal 7 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Mehek ve Shaurya’nın sürprizlere gebe olan aşkı, Aşk Yakar ile izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya… Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Aşkın ve iyiliğin her türlü engeli aşacağına inanan Mehek ile gurundan asla ödün vermeyen Shaurya’nın aşkla olan sınavı Aşk Yakar’da izleyicilerin kalplerine dokunuyor.

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/11