Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 15. Bölüm İzle 15 Şubat 2022

Aşk Yakar Dizisi 15. Bölüm İzle

14 Şubat 2022 Pazartesi

Aşk Yakar’da bu akşam Shaurya’nın ailesi tarafından aşağılanan Mehek’in kalbi kırılır. Shaurya ise ona kendisini affettirmek için elinden geleni yapar. Mehek Shaurya’yı affedecek mi?

15. Bölüm

Shaurya Mehek ve ailesini evine yemeğe davet eder. Fakat yemekte tatsızlık çıkınca Mehek gözyaşları içinde evine döner. Sahurya Mehek’in ailesine kötü davrandığı için babasına kızar. Shaurya Mehek’ten af dilemek için onun evine gider. Fakat Mehek Shaurya’yı evine almak istemez. Shaurya bunun üzerine Mehek’in kapısında yatmaya başlar. Mehek aileleri arasındaki sınıf farkı yüzünden evlenmeyeceklerini söylese de Shaurya bunu kabul etmez. Mehek Shaurya’nın kendisi ve ailesi için yaptıklarını görünce yumuşayacak mı?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 14 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 14. bölümüyle izle7.com’da, Aşk Yakar dizisi 14. bölümünü full bölümü izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren Zindagi ki Mehek, ‘Aşk Yakar’ adıyla Kanal 7 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Mehek ve Shaurya’nın sürprizlere gebe olan aşkı, Aşk Yakar ile izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya… Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Aşkın ve iyiliğin her türlü engeli aşacağına inanan Mehek ile gurundan asla ödün vermeyen Shaurya’nın aşkla olan sınavı Aşk Yakar’da izleyicilerin kalplerine dokunuyor.

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE