Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 19. Bölüm İzle 19 Şubat 2022 Cumartesi

Aşk Yakar Dizisi 19. Bölüm İzle

19 Şubat 2022 Cumartesi

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek Shaurya için endişelenirken gazetede onun restoran açacağı haberini görür. Shaurya’nın kendisiyle evlenmek istediğini düşünen Mehek’i nasıl bir sürpriz bekliyor?

19. Bölüm

Shaurya’nın bir anda ortadan kaybolması herkesi şok eder. Onun yaşayıp yaşamadığını merak eden Mehek gözyaşlarına boğulur. Sancay kendi planını uygulayamadan Shaurya’nın ortadan kaybolmasına anlam veremez. Mehek Shaurya’dan bir haber beklerken amcası gazetede onun resmini görür. Gazetedeki habere bakan Mehek, Shaurya’nın bir restoran açacağını öğrenir. Onun için endişelenirken Shaurya’nın restoran açacak olmasına inanamayan Mehek’i nasıl bir sürpriz bekliyor?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: HindistaN

Eklenme Tarihi: 2022/02/21
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE