Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 20. Bölüm İzle 20 Şubat 2022 Pazar

Aşk Yakar Dizisi 20. Bölüm İzle

20 Şubat 2022 Pazar

Aşk Yakar’da bu akşam Shaurya Mehek’le yaşadıklarının bir oyundan ibaret olduğunu anlatır. Büyük bir yıkım yaşayan Mehek ondan intikam almak ister. Shaurya Mehek’in bu hamlesi karşısında ne yapacak?

20. Bölüm

Mehek Shaurya’nın açacağı restorana gider ve onunla yüzleşmek zorunda kalır. Shaurya aylardır yaşadıkları her şeyin bir oyundan ibaret olduğunu ve annesinin tarif defterini almak için onu kandırdığını itiraf eder. Büyük bir yıkım yaşayan Mehek, ailesiyle birlikte evine döner. Yaşadığı ağır darbe yüzünden gururu kırılan Mehek Shaurya’dan intikam almayı kafasına koyar. Gelinliğini yeniden giyip Shaurya’nın evine giden Mehek, kocasının evine geldiğini söyler. Mehek’i karşısında gören Shaurya ne yapacak?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/21
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE