Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 21. Bölüm İzle 21 Şubat 2022 Pazartesi

Aşk Yakar Dizisi 21. Bölüm İzle

21 Şubat 2022 Pazartesi

MEHEK SHAURYA’NIN EVİNDE

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek artık Shaurya’nın evinde yaşayacağını söyleyince herkes şok olur. Bu durumu kabullenmeyen Shaurya ona sürekli tuzak kurar. Mehek her şeye rağmen evde kalacak mı? Kanal 7 ekranların yeni Hint dizisi Aşk Yakar 21 Şubat Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 21. bölümüyle izle7.com’da.

21. Bölüm

Shaurya Mehek’in söylediklerini duyunca kulaklarına inanamaz. Artık birlikte yaşayacaklarını söyleyen Mehek’in kendinden emin duruşu karşısında duramayan Shaurya bu durumu kabullenmiş gibi davranır. Karuna ise Mehek’i gelini olarak kabul ettiğini söyleyip onu ağırlar. Shaurya annesine karşı çıksa da başarılı olamaz. Mehek’in evde oluşu Shaurya dışında Svetlana’yı da rahatsız eder. Mehek Shaurya’nın kurduğu tuzaklara rağmen evde kalmaya devam edecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/21
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE