Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 22. Bölüm İzle 22 Şubat 2022 Salı

Aşk Yakar Dizisi 22. Bölüm İzle

22 Şubat 2022 Salı

MEHEK SHAURYA’YA MEYDAN OKUYOR

Aşk Yakar’da bu akşam Shaurya Mehek’i evinden kovunca Mehek aklını kullanarak eve geri döner. Mehek’in güçlü duruşu karşısında bocalayan Shaurya ne yapacak? Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Yakar 22 Şubat Salı günü yayınlanan son bölümü 22. bölümüyle izle7.com’da.

22. Bölüm

Mehek, Shaurya’nın restoranına gelen yemek eleştirmenleri için yemek yapar. Shaurya ise onun yardımı karşısında çok sinirlenir ve Mehek’i kovar. Oyununa devam etmek isteyen Mehek, kadın hakları savunucularına haber verir ve onlarla Shaurya’nın kapısına dayanır. Herkesin yanında mağdur rolü yapan Mehek Shaurya’yı daha çok öfkelendirir. Mehek, Shaurya’ya onu değiştireceğini söyleyip meydan okur. Shaurya bu meydan okuma karşısında ne yapacak?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/22
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE