Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 23. Bölüm İzle 23 Şubat 2022 Çarşamba

Aşk Yakar Dizisi 23. Bölüm İzle

23 Şubat 2022 Çarşamba

SHAURYA ROHİT’E HESAP SORUYOR

Aşk Yakar’da bu akşam Shaurya Mehek’in arkadaşı Sonal’e olanlardan dolayı çok öfkelenir ve soluğu Rohit’in evinde alır. Shaurya ve Rohit arasında neler yaşanacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 23 Şubat Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 23. bölümüyle izle7.com’da.

23. Bölüm

Shaurya’nın önemli bir müşterisi özel bir parti verir ve bu partiye Mehek ve Shaurya’yı özel olarak davet eder. Shaurya Mehek’i partiye götürmek istemese de buna mecbur kalır. Mehek ise partide Shaurya’yı kıskandırmak için elinden geleni yapar. Mehek arkadaşı Sonal’den gelen bir telefonla partiden apar topar çıkar. Ne olduğunu anlamayan Shaurya da onu takip eder. Sonal’in Rohit tarafından darp edildiğini öğrenen Shaurya çok öfkelenir. Shaurya Rohit’e ne yapacak?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/22
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE