Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 24. Bölüm İzle 24 Şubat 2022 Perşembe

Aşk Yakar Dizisi 24. Bölüm İzle

24 Şubat 2022 Perşembe

SHAURYA MEHEK’İ İŞE ALMAK İSTİYOR

Aşk Yakar’da bu akşam restoranı kötü yorumlar alan Shaurya çareyi Mehek’i baş aşçısı yapmakta bulur. Shaurya Mehek’i ikna etmek için ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk Yakar 24 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölümü 24. bölümüyle izle7.com’da.

24. Bölüm

Sonal’in annesi onu Rohit’le evlendirmeyi kafasına koyar. Bunu öğrenen Mehek onlara engel olmak için harekete geçer. Mehek’in kuzeni Mohit de bu evliliğin olmasını istemez. Öte yandan Shaurya eleştirmenlerin restoran hakkında yazdıkları yazıyı okuyunca çok öfkelenir. Mehek’in annesinin tariflerini kendi aşçılarının yapamadığını anlayan Shaurya annesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Mehek’in kendis restoranında çalışmasını isteyen Shaurya ne yapacak?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE