Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 25. Bölüm İzle 25 Şubat 2022 Cuma

Aşk Yakar Dizisi 25. Bölüm İzle

25 Şubat 2022 Cuma

BÜYÜKANNE BEYİN KANAMASI GEÇİRİYOR

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek’in büyükannesi beyin kanaması geçirir. Sonal ve Mohit’in evlenmesi ve büyükannenin beyin kanamasından Shaurya’yı sorumlu tutan Mehek’in ailesi ona karşı bilenir. Shaurya onlara kendisini affettirebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 25 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölümü 25. bölümüyle izle7.com’da.

25. Bölüm

Shaurya Mohit’le birlikte Sonal’in kına törenine gizlice gider ve onu kaçırır. Sonal ve Mohit’i alıp kameraların karşısına geçen Shaurya onlar aracılığıyla kendi şirketinin reklamını yapar. Mehek’in ailesi ise Sonal ile Mohit’in evlenmesinden çok rahatsız olur. Sonal’in annesi öfke içinde Mehek’in evini basar ve hakaret eder Büyükanne bu hakaretler karşısında daha fazla dayanamaz ve beyin kanaması geçirir. Mehek’in ailesi tüm yaşananlardan Shaurya’yı sorumlu tutar. Shaurya kendisini Mehek ve ailesine affettirecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE